29 Jun, 2022
Lezzet Tutkum
Lezzetin Tutkuyla Buluştuğu Platformumuza Hoşgeldiniz...
×

Kullanım Koşulları

Anasayfa > Kullanım Koşulları

(“LezzetTutkum.com”) , kullanıcılarına internet ortamında, mobil telefonlarda veya benzer platformlarda geliştirilebilen uygulamalardan deneyim paylaşımı, e-günlük (blog), yorum ve tartışma imkanı tanıyan ve buna ilişkin sair içerik sunan internet sitesi www.lezzettutkum.com (“LezzetTutkum.com“) adresi üzerinden LezzetTutkum.com hizmetlerinden faydalanan ve/veya faydalanacak tüm kullanıcıların, LezzetTutkum.com’da sağlanan hizmetlere ilişkin işbu koşullara uymaları beklenmektedir.

LezzetTutkum.com hizmetlerinin suistimal edildiğini düşünüyorsanız veya yayınlanan bilgilerden rahatsız oluyorsanız www.lezzettutkum.com/iletisim adresinden LezzetTutkum.com ile irtibata geçmeniz rica olunur.

Kullanım Amaci

Kullanıcılar, LezzetTutkum.com sistemi üzerinde yapılan paylaşımların, yayımlanan yazıların ve görüntülerin yalnızca kişisel yorum, paylaşım veya tartışma amaçlı olduğunu, bunların dışında özellikle reklam ve tanıtım gibi herhangi bir amaç gütmeyeceklerini kabul ederler.

LezzetTutkum.com tarafından sağlanan hizmetlerde bazı hallerde 18 yaşından büyüklere ait içerik yer alabilecektir, bu içeriğin usule aykırı şekilde görüntülenmesi sebebiyle LezzetTutkum.com sorumlu tutulamaz.

Kullanım Koşulları

Her LezzetTutkum.com kullanıcısı, kendisinin adı soyadını ve e-posta adresini ilgili alanlara girerek LezzetTutkum.com üzerinden Site Kullanım Koşulları sınırları çerçevesinde dilediği gibi paylaşım yapabilir, yazı ve görüntü yayımlayabilir.

Kullanıcı, LezzetTutkum.com hizmetlerinden yararlandığı sırada,

LezzetTutkum.com’un Yetkileri

Bilgilerin Saklanması ve İspat Yükümlülüğü

LezzetTutkum.com, sisteminin kullanılması ile oluşacak data ve verilerin tüm fikri haklarına sahiptir. LezzetTutkum.com, söz konusu bilgilerle kullanıcı bilgilerini açıklamadan demografik bilgiler içeren raporlar düzenleyebilir veya bu tarz bilgileri veya raporları kendisi kullanabilir ve bu rapor ve/veya istatistikleri iş ortakları ile üçüncü kişilerle bedelli veya bedelsiz paylaşabilir. Bu işlemler LezzetTutkum.com Gizlilik Politikası hükümlerine aykırılık teşkil etmez.

LezzetTutkum.com sisteminde kayıtlı kullanıcı bilgileri (kullanıcı isim, soyadı, e-mail adresi ve sair bilgiler), kullanıcıların yaptıkları yorum/değerlendirmeler, paylaşımlar, yayımladıkları diğer yazı ve resimler vb. LezzetTutkum.com Gizlilik Politikası’na tabi olacak şekilde en az üç (3) yıl boyunca saklanır.